Ремонт кавомашин Melitta

Потрібен ремонт чи обслуговування кавомашини Меліта? Тоді ви потрапили за адресою. Співробітники сервісного центру проведуть діагностику та усунуть будь-який вид поломки, використовуючи оригінальні запчастини. Вартість та час ремонту розраховуються індивідуально залежно від складності робіт. Виїзд бригади здійснюється у межах міста Київ.

Коротко про кавомашини Melitta

Чи може шкільний зошит сина принести мільйони звичайній домогосподарці? Так, якщо зараз 1908 рік, а її ім’я Мелітта Бенц. Жінка була вкрай незадоволена якістю розчинної кави, але не обмежилася простими розмовами з подругами, а прийняла безліч спроб покращити смак.

Одна з них увінчалася успіхом і патентне бюро Німеччини влітку 1908 видає ліцензію на винахід. Так з’явився фільтр з мікропорами, що дозволяє значно підвищити якість розчинної кави.

Сама ж його ідея вражає, адже жінка зробила каву-фільтр, вирвавши аркуш паперу із зошита сина і склавши його у кілька шарів! Справді все геніальне просто. Для розкрутки власного бренду подружжя Бенц відкриває компанію «Melitta», витративши при цьому всього 72 пфенінги, а виробнича площа займала лише 8 квадратних метрів. Штат працівників налічував 5 осіб.

Перша промо-акція була організована з вікна квартири, одна з кімнат якої була виробничим цехом. А першими клієнтами стали подруги Меліти, запрошені на філіжанку кави.

Світову славу компанія отримує вже за онуків геніальної жінки. Вони, взявши кермо влади в свої руки, зробили ставку на експорт своїх фільтрів до Європи і мали рацію у своєму рішенні.

Незважаючи на всі тяготи Другої світової війни, компанія не втратила своїх позицій. Так, виробництво було перенесено до округів, а майстерні влаштовувалися навіть у пабах, але у 1950 році рівень доходу від продажів становив 4,7 мільйона німецьких марок.

Крім того, цього ж року, у Міндені, місті, звідки все починалося, будується найбільший завод компанії. Ще однією перемогою стала знаменна подія – випуск перших кавомашин під брендом Melitta. Надалі асортимент збільшується, включивши кавоварки та інші аксесуари для домашнього використання.

Так з’являється MelittaGroup, філії якої відкриваються у Європі та США. Для забезпечення якісних ресурсів фірма купує плантації у Бразилії та США. Всі ці кроки призводять до значного збільшення доходу. До 1970 він склав 1,6 мільярда німецьких марок.

На сьогоднішній день MelittaGroup – це успішний бренд з власними торговими марками, які пропонують клієнтам низку товарів різного призначення.

Серед продукції не тільки кавомашини та аксесуари для приготування кави, але також чайні фільтри, пилозбірники, фільтри для чаю та багато іншого.

Ремонт та обслуговування техніки від Uservis

Потрібен терміновий ремонт кавоварки Melitta? Ми готові допомогти. Звичайно, німецька продукція завжди славилася своєю якістю, але, як відомо, ціна обслуговування значно нижча за витрати на повноцінний ремонт.

Сервіс, який виконують наші фахівці, дозволяє вчасно виявити причини появи несправностей і усунути їх до того, як вони призведуть до виходу апарату з ладу. Якщо ж подібна неприємність вже трапилася, ми готові її усунути в найкоротший термін. При цьому, перевага роботи з нами – це оригінальні запчастини для кавомашини Melitta, які використовуються нашими майстрами.

Вартість ремонту кавоварки Melitta точно може бути розрахована лише після проведення діагностики та виявлення поломки. Телефонуйте вже зараз, і консультант прийме заявку, а також відповість на всі запитання.

3/5 (1 відгук)
Бренды с которыми работаем