Ремонт електроніки кавомашин

Ремонт електронних схем кавових автоматів

Оскільки сучасні кавомашини – це складна та дорога техніка зі специфічною конструкцією, вони також потребують професійного обслуговування та ремонту для забезпечення довговічності та функціональності обладнання. Ми пропонуємо відновлення електронних плат кавоавтоматів та інші послуги з ремонту та обслуговування апаратів.

Види техніки та поломок кавоварок

Наш центр Uservis пропонує комплексний підхід до обслуговування будь-якого обладнання кавового типу. Ми надаємо клієнтам якісні послуги, які мають на увазі повноцінну діагностику пристроїв, визначення неполадок та подальший ремонт електронних плат кофемашин або інших комплектуючих. Майстри нашої компанії ідеально розуміються на всіх тонкощах та особливостях роботи кавових автоматів, тому для нас неважливі окремі аспекти техніки, ми беремо замовлення будь-якої складності та якісно їх виконуємо.

Ми проводимо ремонт електронних схем кавоавтоматів будь-якого типу:

 • Автоматичні
 • Професійні
 • Побутові
 • Капсульні
 • Еспресо та інші

Щоб техніка функціонувала стабільно та безперебійно, ми виконаємо повноцінну діагностику електронних плат кавомашин та додаткових вузлів, виконаємо чищення самого пристрою та елементів, які потребують промивання. Крім того, співробітники нашої компанії зможуть полагодити запчастини, що вийшли з ладу, або замінити їх на нові, оригінальні або аналоги.

Багатьом власникам комерційних об’єктів (наприклад, кав’ярень та ресторанів) важливо знати, до кого можна звернутись, якщо потрібно програмування електронних плат кавових автоматів або їх відновлення за доступною вартістю. Ми запевняємо, що ви вже знайшли потрібний центр! Наша компанія Uservis пропонує повний комплекс послуг власникам кавоапаратів.

Які основні несправності зустрічаються практично щодня? Ми склали список найчастіших поломок, з якими стикаються власники кавових автоматів, а також перелік інших, які зустрічаються не так часто:

 • Техніка не включається або запускається не відразу, через якийсь час зависає при включенні
 • Не подається вода у пристрій
 • Температура кави виявляється дуже високою або навпаки, дуже холодною, а сам напій при цьому заварюється дуже слабо
 • Знос комплектуючих та окремих елементів
 • Неправильне програмування електронних плат кавоавтоматів
 • Протікання та інше

У цих випадках ми виконаємо повноцінне відновлення електронних плат кавових автоматів, проведемо діагностику та інші необхідні процедури, щоб усунути виявлені неполадки. Ми забезпечуємо для кожного клієнта індивідуальний підхід, тому ви можете бути впевнені, що вашій техніці буде приділено достатньо уваги та зусиль досвідчених майстрів.

Діагностика електронних схем кавомашин та інші послуги

У нашій роботі нерідко були ситуації, коли ремонт ковамашини застарілої моделі коштує практично так само, як і придбання нового обладнання. Це зазвичай трапляється тоді, коли окремі комплектуючі для такої техніки вже зняті з виробництва. Щоб ви змогли зрозуміти, наскільки вигідною виявиться заміна електронних схем кавових автоматів, ми радимо скористатися нашою послугою – діагностикою обладнання. Завдяки цьому ви зможете визначити доцільність ремонту та розрахувати подальші дії – замовляти ремонт або купувати нову кавоварку.

У будь-якому випадку, наша компанія гарантує проведення якісного ремонту комплектуючих, відновлення електронних плат кофемашин та навіть цілих вузлів. Крім того, ми надаємо такі послуги:

 • Відновлення та заміна електронних плат кавових автоматів.
 • Детальний огляд всіх механізмів та відновлення живлення.
 • Заміна окремих елементів, від яких безпосередньо залежить робота апарату: пароблока, помп та інших.
 • Діагностика електронних схем кавових автоматів.
 • Перепрограмування електронних плат кавомашин.
 • Ремонт електронних плат кавоавтоматів.
 • Заміна електронних схем кавомашин.

Наша компанія гарантує клієнтам якісний ремонт кавових апаратів у Києві та області. При необхідності, ми виїжджаємо на об’єкт замовника для проведення різноманітних діагностичних та ремонтних заходів. Наші співробітники зроблять роботу в найкоротші терміни якісно та швидко, а доказом цього стане гарантійний талон на певний термін.

Завдяки нашому центру у вас є чудова можливість заощадити гроші та час. Ми зробимо все, щоб ваша кавоварка радувала вас якісним продуктом довгі роки.

Особливості ремонтних робіт

Ми пропонуємо клієнтам повний комплекс послуг та заходів, спрямованих на збереження працездатності кавових автоматів. Якщо техніка вийшла з ладу, ви завжди можете замовити відновлення електронних схем кавомашин та ремонт обладнання у нашому сервісному центрі. Ми виїжджаємо на об’єкт у день замовлення та безкоштовно консультуємо клієнта, озвучуючи причини неполадки техніки.

Загалом робота проводиться у кілька етапів:

 • Консультації. Співробітники центру докладно розкажуть клієнту про причини поломки, озвучать приблизний обсяг та вартість ремонту. Якщо ви вирішите лагодити техніку, ми зробимо все, щоб відновити її працездатність та функціональність. Якщо ви захочете придбати нове обладнання, ми радо запропонуємо оптимальні варіанти покупки.
 • Діагностика. Насамперед проводиться діагностика електронних плат кавоавтоматів, оскільки саме від них залежить стабільність роботи апарату. Після цього оглядаються інші вузли та комплектуючі, а також майстер обов'язково дивиться на загальний стан техніки.
 • Ремонт. Дуже часто потрібне перепрограмування електронних схем кавомашин, оскільки причина неполадки полягає в тому, що система налаштована неправильно.

Якщо під час ремонту проводилася заміна електронних плат кавомашин або інших важливих механізмів, ми надамо гарантію на виконані послуги, термін якої залежить від складності та особливостей роботи.

Переваги співпраці з нами

Ми пропонуємо широкий спектр послуг для різних кавових апаратів відомих та не дуже популярних виробників. Завдяки цьому скористатися послугами нашого сервісного центру можуть люди, які володіють будь-якими кавомашинами, незалежно від того, використовуються вони в домашніх цілях чи комерційних. Звертаючись до нашого центру, клієнт отримує цілий ряд вагомих переваг:

 • Досвідчені спеціалісти. Ми працюємо на ринку з 2013 року, і за цей час отримали безцінний досвід, який знадобиться під час виконання простих та складних завдань.
 • Гарантійне обслуговування. Якщо проводиться заміна електронних схем кавоавтоматів або інших важливих деталей, обов'язково виписуємо гарантійний талон. Крім того, видається гарантія і на все обладнання, що продається.
 • Доступні ціни. Клієнтам важливо, щоб ремонт обійшовся не дуже дорого, і ми робимо все, щоб ціни залишалися доступними для більшості жителів Києва та області. Завдяки грамотній ціновій політиці нам це вдається.
 • Високий сервіс обслуговування. Грамотні співробітники розкажуть клієнтам, як правильно експлуатувати обладнання та яких помилок слід уникати. Крім того, дадуть цінні рекомендації та поради щодо догляду за технікою, дотримуючись яких, ви зможете продовжити термін її служби.

Досвідчені фахівці беруться за роботи будь-якої складності, у тому числі – за програмування електронних плат кавомашин та інших подібних робіт. При цьому вартість послуг залишається прийнятною та доступною, що теж відноситься до важливої переваги.

Якщо вам потрібен якісний ремонт техніки або швидке відновлення електронних схем кавоавтоматів, дзвоніть до нашого сервісного центру та залишайте заявку! Майстри виїдуть за вказаною адресою того ж дня.

Наша адреса