Як подовжити срок служби

Як продовжити термін служби кавомашини

Зміст:

  1. Умови довголіття кавомашини.
  2. Срок служби кавомашин.
  3. Вода для кавомашин.
  4. Варочний вузол.
  5. Тільки обжарена кава.
  6. Регулярна чистка.
  7. Правильне обслуговування кавомашини.

Умови довголіття кавомашини

Для того, щоб кавомашина працювала багато років справно і радувала кожен день ароматною і смачною кавою, необхідно неухильно дотримуватись основних правил. Є випадки, коли кавоварки працюють без поломок близько десяти років, що цілком реально, якщо за даною технікою проводиться відповідний догляд та дотримуються всіх вимог експлуатації. Слід враховувати всі нюанси – від розташування до проведення очищення апарату.

Термін служби кавомашини

Продовжити термін служби кавоапарату можливо, дотримуючись певних правил:

Вода для кавомашини

Дуже важливим показником є те, яка вода використовується для варіння кави. Якщо протягом дня випивається зовсім небагато порцій ароматного напою, тоді вигідним та цілком економним варіантом буде купити якісну воду в магазині. Щоб очистити водопровідну воду, необхідно встановити фільтр. Очищена вода завжди необхідна і обов’язково в потрібному обсязі. Наліт і деякі пластівці, що у воді, показують, що необхідно терміново зробити заміну встановленого фільтра.

Вода з крану ні в якому разі не може використовуватися для кавоварки у своєму первісному вигляді і абсолютно не має значення, в якому регіоні країни ви проживаєте. Водоочищаючі глечики також не вирішують поставлене завдання.

Виробники техніки пропонують фільтри для кавомашини власного виробництва, але такий варіант вимагає додаткових витрат, адже щомісяця необхідно проводити заміну фільтра, що виходить досить дорого.

Варильний вузол

В інструкції кавоапарату вказується, що заварний пристрій щонайменше щотижня варто виймати і ретельно промивати під струменем проточної нехолодної води. На превеликий жаль, деякі моделі даного виду електроприладів не дозволяють зробити таку маніпуляцію. Якщо варильний вузол дістати неможливо, тоді рекомендується використовувати спеціальні таблетки, щоб видалити кавові олії. Систематичні водні процедури дозволяють зберігати варильний механізм у чистому стані та дають можливість збільшити термін служби кавомашини.

Протирати побутовий прилад необхідно у всіх доступних та різноманітних місцях. Витягувати та промивати потрібно всі частини кавоварки, що знімаються, приблизно раз на місяць. Щоб уникнути цвілі, потрібно видаляти всі залишки відпрацьованої кави по кутах.

Тільки обсмажена кава

У відділення для кавових зерен не можна засипати невідповідний продукт, наприклад: обсмажену в цукрі, ароматизовану, зелену, мелену і розчинну каву. Також категорично заборонено лити у цей відсік воду. Невиконання цього правила негайно призведе до поломки приладу. Зерна, які використовуються для кавоварки, завжди повинні бути обсмаженими.

Регулярне чищення

Не варто нехтувати та шкодувати особистий час, який доводиться витратити для основного очищення конкретної кавомашини. Щоб незамінна техніка прослужила багато років без ремонту, обов’язково необхідно періодично та своєчасно використовувати для чищення спеціальні хімічні засоби. Дбайливе ставлення та уважний догляд за кавоваркою дозволять надовго зберегти всі її основні деталі в хорошому стані, що значно продовжить термін експлуатації приладу.

Правильне обслуговування кавомашин

Наша компанія Uservis професійно займається ремонтом та декальцинацією кавоварок різних моделей та поломок будь-якого масштабу та рівня складності. Якщо виникають питання, пов’язані з придбанням даного електроприладу, то, перейшовши за посиланням, ви можете ознайомитися з інформацією «Як правильно вибрати кавомашину». Наші консультанти в будь-який зручний час дадуть вичерпні відповіді на всі запитання.

Дуже важливо правильно доглядати свій кавоапарат і використовувати тільки спеціально призначені для очищення хімічні засоби. Якщо знайомі наводять докази на користь застосування оцту, лимонної кислоти та інших подібних методів очищення від накипу, обов’язково рекомендуємо перейти за посиланням і прочитати статтю «Чому не можна чистити оцтом».

Розділ «Загальне обслуговування кавомашин» дозволить кожному користувачеві даного виду техніки почерпнути для себе багато корисної інформації та дізнатись про деякі важливі нюанси.

Нехай кожна кавоварка щодня радує свого власника гарною кавою, а наша компанія відкриє всім клієнтам секрет, як продовжити термін служби кавомашини.

5/5 (2 відгука)
Наша адреса