Ремонт кавомашин Faema

Приготувати справжній італійський еспресо можна лише використовуючи італійську кавоварку. Але гарантувати якість смаку може лише нова техніка. Тому для того, щоб підтримувати її в належному стані потрібен своєчасний сервіс.

Оформлюючи обслуговування кавомашини Faema в сервісному центрі Uservis, клієнт може бути впевнений у якості роботи, адже на нашій стороні досвід і використання тільки фірмових запчастин.

Чи знадобився ремонт чи обслуговування кавомашини? Телефонуйте вже зараз і наш консультант оформить замовлення.

Італійський бренд кофемашин Faema

Компанія Faema одна з небагатьох, чиє лідерство у виробництві кавового обладнання не викликає сумнівів. Рік її заснування співпав із роком закінчення Другої світової війни – 1945. А перший офіс розташовувався в італійському місті Мілан.

Головним принципом роботи співробітників Faema був випуск пристроїв, здатних задовольнити потреби клієнтів в якості напоїв – смак повинен бути насиченим, кава перевірена, а зерна – не пересмаженими і не недосмаженими.

Таким чином, можна сказати про своєрідне кредо у приготуванні кави пристроям даного бренду – неповторний смак та багатий аромат у кожній чашці.

Компанія завжди тримала курс на використання нових технологій, дотримуючись при цьому своїх найкращих традицій. Згодом бренд завоював популярність у користувачів більш ніж з 120 країн у всьому світі.

Але справжньою зірковою годиною компанії можна вважати 1961 рік, коли на ринок виходить кавовий апарат, механізм якого заснований на роботі електромагнітної помпи. До них подібного ніхто не використовував. У 70-х роках минулого століття Faema презентує суперавтоматичний кавовий автомат. І знову пальма першості у італійської компанії.

Яку кавомашину Faema вибрати

Асортимент кавових автоматів дуже широкий. Кожен може знайти прийнятний варіант саме під себе – економ, бізнес-клас, преміальні пропозиції. Серед лінійок також різні пропозиції – кавомолки, пристрої для приготування еспресо та капучино, суперавтоматичні кавоварки.

Незалежно від вибору, клієнт отримає пристрій, що відрізняється елегантністю та стильним дизайном. І, звичайно, смак приготовленого напою буде неповторним.

Цікавим фактом є інформація про штаб-квартиру компанії Faema. Розташована вона неподалік міста Мілан в Бінаско. На сьогоднішній день компанія має найбільшу виробничу площу – 75 000 квадратних метрів (4 фабрики).

Сьогодні бренд Faema асоціюється у покупців з досвідом, традиціями та елегантним дизайном. У 100 країнах світу любителі кави та професійні майстри-баристи обирають продукцію саме цієї компанії.

Своєчасний ремонт та обслуговування кавомашин Faema

Довговічність будь-якого технічного пристрою забезпечується висококваліфікованим сервісом. Неважливо, техніка якої компанії обрана і яка у неї стартова ціна, з часом деталі зношуються, а також знадобиться повноцінне чищення та промивання. Слід пам’ятати, що вартість ремонту кавоварки Faema набагато вища, ніж її повноцінне своєчасне обслуговування.

Клієнти Uservis можуть оформити замовлення на проведення діагностики, що дозволяє вчасно запобігти серйозним поломкам, її вартість значно нижча, ніж проведення повноцінних ремонтних робіт.

Якщо пристрій вже вийшов з ладу, наші фахівці проведуть ремонтні роботи, використовуючи при цьому оригінальні запчастини для кавомашин Faema. Незалежно від серйозності поломки, майстри нашого центру виконуватимуть усі роботи на найвищому рівні. Ремонт кавоварки Faema може бути здійснений на місці або в офісі. Але варто враховувати, що бригада виїжджає лише у межах Києва. Час ремонту можна визначити лише після діагностики.

0/5 (0 відгуків)
Бренды с которыми работаем