Наші послуги

Ми сервісний центр кавового обладнання. Ремонтуємо, обслуговуємо і реставруємо обладнання будь-якої складності згідно сучасних стандартів.

Сервіс кавомашин в Києві

Співробітники компанії Uservis працюють для того, щоб кожен поціновувач кави міг насолоджуватись цим чудовим напоєм, який зачарував багато людей по всьому світу. Величезний досвід наших майстрів дозволяє проводити сервіс кавового обладнання на найвищому рівні у максимально стислий термін. Тобто, наш сервісний центр готовий взятися за роботу будь-якої складності та докласти максимум зусиль для того, щоб техніка служила своєму власнику довго та якісно.

Ми розуміємо, що головне для багатьох наших клієнтів це оперативність. Одна з наших сильних сторін – швидкість роботи, яка не впливає на якість виконання. Крім того, ми готові дивувати. Обслуговування кавомашин у Києві – це досить дорога послуга, але ми пропонуємо адекватні ціни та гнучку систему знижок.

Ремонт кавомашин: коротко про типічні поломки

Наш сервісний центр кавового обладнання має солідний досвід співпраці як з великими компаніями, так і приватними особами. Слід визнати, що сервіс кавомашин – це складний та трудомісткий процес, але багаторічний досвід наших співробітників став запорукою бездоганної майстерності та знання всіх тонкощів роботи апаратів будь-яких брендів. В цілому, найбільш типовими проблемами, за яких слід звернутися до фахівців, є:

Як показує статистика звернень до компанії Uservis, багатьох проблем вдалося б уникнути завдяки проведенню профілактичних чисток. Це дозволяє вчасно виявити передумови до можливих несправностей і усунути їх до виникнення серйозних проблем.

Uservis: з нами ви не залишитесь без кави надовго

Звернувшись до компанії Uservis, ви можете замовити ремонт та сервіс кавомашини та кавових автоматів. Ми маємо величезний досвід у сфері декальцинації та діагностики, а також у питаннях ремонту різного виду електроніки. Також наші спеціалісти виконають сервісні послуги вендінгового обладнання у максимально стислий термін.

Ми продаємо та ремонтуємо будь-які види техніки, які варять каву. У нас можна замовити обслуговування обладнання в межах Києва. Завдяки використанню фірмових деталей європейської якості, обладнання, що куплене в нашій компанії, служить довго та якісно.

Найкращим підтвердженням цих слів є той факт, що кожна 9 кавоварка у столиці України обслуговується нашими фахівцями. Серед наших постійних клієнтів Salateira, АЗС Sky, Столична Ювелірна Фабрика, «Новий Зір», аеропорти Бориспіль та Жуляни, які знають, що навіть найскладніша поломка для нас не стане проблемою та буде усунута у найкоротший період часу (іноді на це потрібно лише кілька годин).

Власники кавового обладнання, зіткнувшись з проблемою несправності, завжди можуть зателефонувати одному з наших фахівців і отримати безкоштовну консультацію з питань, що цікавлять. Наші висококваліфіковані інженери завжди раді прийти на допомогу навіть у найскладніших ситуаціях, тому не варто відкладати дзвінок, набирайте вже зараз, і ми сприятимемо вирішенню питань ремонту техніки, що зламалася, або підкажемо, який апарат краще купити для певних цілей.

Коротко про покупку нової техніки і ремонт

Ми можемо запропонувати своїм клієнтам як сервісні послуги з ремонту апарату, що вийшов з ладу, так і купівлю нового обладнання. Наші консультанти дадуть відповідь на всі запитання, підкажуть, яка саме модель підходить найкраще для тих чи інших цілей і оформлять заявку.

Доставка виконується в будь-яку точку країни в максимально стислий термін завдяки співпраці зі службою доставки «Нова Пошта».

Ми дбаємо про зручність своїх клієнтів, тому сервісне обслуговування кавоварок виконується за лояльними цінами у максимально стислий термін. Наприклад, кожен хто звернувся до нас, отримує знижку при повторному зверненні і бере участь у різних бонусних акціях та програмах лояльності.

Звертаючись до Uservis можна заощадити, адже ми працюємо з виробником деталей безпосередньо і пропонуємо своїм клієнтам максимально вигідні ціни. Крім того, є ще низка інших переваг:

Не варто боротися із поломками самостійно. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять все, щоб заощадити ваш час та гроші. Замовивши послугу у фахівців, можна абсолютно не хвилюватися, адже кавоварка буде відремонтована на високому рівні. При необхідності, деталі, що зламалися, замінюються новими фірмовими запчастинами на які дається гарантія.

6 причин, чому варто звернутись саме до Uservis

Після того, як менеджер прийняв заявку, із клієнтом незабаром зв’язується інженер компетентний у питаннях ремонту та сервісного обслуговування техніки. За домовленістю у зручний для замовника час, виконується діагностика та погоджується вартість ремонтних робіт.

Завершальний етап – це ремонт, розрахунок та видача гарантії на виконану роботу. Здавалося б, все як у всіх, але є 6 об’єктивних причин, чому обирають саме нас.

У нашому розпорядженні власний склад з величезною кількістю запасних деталей, що дозволяє виконати ремонтні роботи у максимально стислий термін (2 – 3 дні). Залишайте заявку вже зараз, і ми передзвонимо вам найближчим часом.

0/5 (0 відгуків)