Декальцинація (очистка) кавомашин

Декальцинація професійної кавомашини

Кавоварка – незамінний помічник у побуті або хороший засіб торгівлі. Однак для того, щоб напій зберігав яскравість смаку та насиченість аромату, за нею необхідно ретельно доглядати. Однією з умов довговічної роботи техніки та смачної кави є регулярне проведення чищення кавомашини. Декальцинація бойлера кавомашини є процесом очищення від накипу – при цьому проводити процедуру необхідно навіть тоді, коли для приготування напою використовується очищена фільтрована вода.

Навіть чиста рідина все одно містить у складі різні елементи та контактує з іншими продуктами. Іони, що знаходяться в ній, під час взаємодії піднімаються на поверхню і як осад покривають стінки бойлера та інших поверхонь, з якими контактують. У хорошій воді є мінеральний склад, який і є основою вапняного нальоту на стінках. Як правило, здебільшого накип залишає кальцій, звідси і пішла назва очисного процесу.

Професійне очищення кавомашини

Декальцинація кавомашини – це проста процедура, яка виконується дуже швидко. Вже за кілька годин клієнт отримає свою техніку назад в ідеальному стані. Якщо заглянути в інтернет, можна знайти безліч різних порад про те, як почистити кавоварку – від народних до хімічних. Найпопулярніша порада – очищення за допомогою лимонної кислоти.

Відразу хочемо сказати, що використання подібних рецептів – перший крок до того, щоб значно вкоротити життя кавовому автомату. Тендітна і складна техніка вимагає особливого підходу і тому не зможе довго функціонувати за відсутності належного обслуговування. Очищення від накипу кавомашини повинно проводитись спеціальними засобами, хімічний склад яких збалансований і не зашкодить техніці.

Якщо ви цінуєте свою кавову машину, не слід намагатися почистити її самостійно. Це може призвести до низки проблем і поломок:

 • Поява подряпин на корпусі. Неакуратне миття сприяє появі непривабливих подряпин і навіть тріщин. Це не лише погіршує загальний вигляд техніки, а й сприяє її швидшій поломці.
 • Попадання води в електронні механізми. Дуже часто господині, старанно відмиваючи бойлер та інші елементи, що контактують з водою, стикаються з тим, що після очищення пристрій не вмикається або відбувається збій у програмі. Як правило, це пов’язано з потраплянням рідини або миючого засобу до відділу електронних схем. Тут може знадобитися дорогий ремонт.

Ми радимо клієнтам користуватися рекомендаціями виробника, оскільки у кожній інструкції є пункт щодо очищення бойлера від накипу. Зазвичай торгова марка радить споживачам звертатися до фахівців, щоб уникнути серйозних поломок.

Не варто думати, що при використанні очищеної води накип не осідатиме на поверхні стін. В результаті очищення тверді солі перетворюються на іони, які в результаті вимиваються з водою. Завершальний етап очисного процесу – полоскання водяного тракту.

Наполегливо не рекомендується проводити очищення в домашніх умовах і використовувати для цього різні побутові хімічні засоби: для сантехніки або посуду. У складі присутні агресивні компоненти, що здатні пошкодити елементи виготовлені із пластику чи легких металів. Лимонна кислота або оцет, що полюбився багатьом, можуть призвести до серйозних наслідків і фінансових витрат на ремонт техніки.

Декальцинація кавомашини Київ: особливості

Ми пропонуємо послуги очищення кавомашин від накипу та осаду у Києві. Досвідчені фахівці швидко та акуратно виконають процедуру, не пошкодивши важливі комплектуючі елементи. Крім того, ціна послуги зовсім невелика, тому скористатися нашою пропозицією зможе кожен власник кавової техніки в Києві та області. Ми працюємо з пристроями українських, вітчизняних та китайських брендів:

 • Saeco
 • VBM (Vibiemme)
 • Unic
 • Spidem
 • Necta
 • Philips
 • Bosh

Це не повний перелік компаній, чию продукцію ми готові поремонтувати або почистити. Окремою перевагою декальцинації є короткочасність – це не ремонт та не діагностика, а конкретна процедура, яка триває зовсім недовго. Ми повернемо вам техніку того ж дня, щоб ви могли і надалі насолоджуватися смаком та ароматом улюбленого напою.

Переваги замовлення

Незважаючи на те, що чищення кавомашини – досить проста процедура, ми не рекомендуємо виконувати її самостійно. Ми пропонуємо професійне видалення накипу в кавомашині з використанням спеціальних засобів та повної відсутності ризику пошкодити важливі елементи та комплектуючі. Звертаючись до нас, ви отримуєте низку переваг:

 • Високий рівень обслуговування. Фахівці нашого центру не лише допоможуть клієнту впоратися з процедурою очищення техніки від накипу, але й дадуть цінні поради щодо подальшої експлуатації пристрою.
 • Доступні ціни. Ми утримуємо лояльну цінову політику, тому наші послуги доступні всім власникам кавомашин незалежно від їхнього матеріального достатку.
 • Досвідчені майстри. Наш сервіс працює на ринку з 2013 року і за цей час ми прийняли тисячі різних замовлень. Процедура очищення – це стандартна та недорога послуга.
 • Оперативність. Співробітники ніколи не затягують з ремонтом або іншими процедурами, тому замовлення буде виконано в найкоротший термін.

Якщо вам потрібне якісне чищення кавоварок від накипу, телефонуйте за вказаними на сторінці телефонами та замовляйте послугу! Пам’ятайте, що ретельний догляд за кавоваркою – запорука її довговічної та безперебійної роботи!

0/5 (0 відгуків)