Про компанію

Мы сервисный центр кофейного оборудования. Ремонтируем, обслуживаем и реставрируем оборудования любой сложности по современенным стандартам

Наш сервісний центр Uservis.ua пропонує свої послуги всім клієнтам на території України. Ми продаємо кавове обладнання, а також виконуємо якісний ремонт та діагностику кавоапаратів. Починаючи з 2013 року наша компанія встигла зміцніти і заявити про себе широким масам населення нашої країни. Висока якість послуг, доступні та гнучкі ціни, освічені фахівці, які у складі двадцяти п’яти осіб постійно вдосконалюють свої знання та вміння, постійно підвищують кваліфікацію.

Наш сервісний центр Uservis відкрився у 2013 році. Протягом дев’яти років ми проводимо ремонт та продаж усіх приладів, які варять каву та реалізуємо оригінальне європейське кавове обладнання. Наприклад, кожна дев’ята кавоварка в Києві обслуговується нашим молодим колективом, а це багато про що говорить. Сучасний підхід до сервісу, технічні нововведення, новітні стандарти дозволяють здійснити ремонт кавомашин лише за кілька годин або – у складніших випадках – кілька днів. Нашими клієнтами стали такі великі компанії, як аеропорт Бориспіль, АЗС Sky, Новий Зір, аеропорт Жуляни, Salateira та інші.

Сервісний центр кавового обладнання гарантує обслуговування високого рівня завдяки педантичному підходу до роботи, використанню найсучаснішого обладнання та високоякісних інгредієнтів.

Співпрацю з нашою компанією обирають не лише окремі люди, але також величезні заводи та підприємства, відомі компанії, автосалони, фітнес-клуби, станції технічного обслуговування та інші відомі шановні клієнти.

Наша дружня команда націлена на плідну співпрацю з кожним відвідувачем, здобуття ним виключно позитивних емоцій.

Зусилля Uservis спрямовані на створення певних умов:

— Щоб послуги, що надаються, ставали досконалішими і якомога простішими.

— Обов’язкова підтримка та виконання бажань клієнта.

— Надання лише актуальних послуг.

Прагнення компанії, спрямоване на реалізацію всіх наших зусиль, повинні змінити повсякденні миті безпосередніх клієнтів, наповнити їхнє життя новими враженнями. Кавоварка в будинку обов’язково має працювати без перебоїв. Ніяких хвилювань щодо якості послуг, що виконуються бути просто не може, адже на всі комплектуючі деталі та проведені роботи надається гарантія. Ремонт у сервісному центрі Uservis – це завжди швидко та надійно.

Основні завдання нашої компанії:

  1. Ремонт кавомашини. Клієнт приносить кавоварку, і тільки після проведення повної діагностики кавових автоматів проводиться ремонт або профілактика кавового обладнання.
  2. Ремонт електроніки. Величезний досвід у питаннях ремонту різного виду електроніки дозволяє у максимально короткий термін виконати найскладніші завдання.
  3. Декальцинація. Послуги очищення кавомашин від осадів та накипу. Досвідчені фахівці дуже акуратно і в стислий термін виконають необхідну процедуру. У домашніх умовах можна легко пошкодити важливі комплектуючі приладу, тому не варто ризикувати та використовувати лимонну кислоту, оцет тощо. Очищення не займає багато часу, тому кавоварка того ж дня повернеться до свого господаря.
  4. Доступна вартість сервісу. Адекватні ціни та гнучка система знижок підійдуть усім клієнтам без винятку. Безкоштовна діагностика за умови подальшого ремонту у спеціалістів нашої компанії.

На нашому сайті можна ознайомитися з усіма сервісними послугами кавових автоматів та отримати необхідну консультацію на цю тему.

На сторінці контактів у вільному доступі надані всі необхідні номери телефонів, які дозволяють швидко зв’язатися з відділом, що цікавить на даний момент.

Розділ «Питання-відповідь» допоможе знайти найточніші відповіді на запитання, що часто виникають.

Виконання ремонтних робіт у сервісному центрі Uservis проводиться якісно та у найкоротші терміни.

5/5 (1 відгук)