Про компанію

Ми сервісний центр кавового обладнання. Ремонтуємо, обслуговуємо і реставруємо обладнання будь-якої складності по сучасним стандартам

Наш сервісний центр Uservis.ua пропонує свої послуги всім клієнтам на території України. Ми продаємо кавове устаткування, а також виконуємо якісний ремонт і діагностику ковових апаратів. Починаючи з 2013 року, наша компанія встигла зміцніти і заявити про себе широкому загалу населення нашої країни. Висока якість послуг, доступні та гнучкі ціни, висококласні фахівці, які в складі двадцяти п’яти чоловік постійно вдосконалюють свої знання та вміння, постійно підвищують кваліфікацію.

Наш сервісний центр Uservis відкрився в 2013 році. Протягом шести років ми реалізуємо ремонт і продаж всіх приладів, які варять каву і реалізуємо оригінальне європейське кавове устаткування. Наприклад, кожна дев’ята кавоварка в Києві обслуговується нашим молодим колективом, а це говорить багато про що. Сучасний підхід до сервісу, технічні нововведення, новітні стандарти дозволяють здійснити ремонт кавоварок всього за кілька годин або – в більш складних випадках – кілька днів. Нашими клієнтами стали такі великі компанії, як аеропорт «Бориспіль», АЗС Sky, «Новий Зір», аеропорт Жуляни, Salateira і інші.

Сервісний центр кавового обладнання гарантує обслуговування високого рівня завдяки делікатному підходу до роботи, використання найсучаснішого обладнання та високоякісних інгредієнтів.

Співпраця з нашою компанією вибирають не тільки окремі люди, але також величезні заводи і підприємства, відомі компанії, автосалони, фітнес-клуби, станції технічного обслуговування і інші відомі шановні клієнти.

Наша дружна команда націлена на плідну співпрацю з кожним відвідувачем, отримання ним виключно позитивних емоцій.

Зусилля Uservice спрямовані на створення певних умов:

– Щоб послуги ставали більш досконалими і якомога простішими.

– Обов’язкова підтримка і виконання бажань клієнта.

– Надання тільки актуальних послуг.

Прагнення компанії, спрямовані на реалізацію всіх наших зусиль, повинні змінити повсякденні справи безпосередніх клієнтів, наповнити їх життя новими враженнями. Кавоварка в будинку обов’язково повинна працювати без перебоїв. Ніяких хвилювань з приводу якості виконуваних послуг бути просто не може, адже на всі комплектуючі деталі і проведені роботи надається гарантія. Ремонт в сервісному центрі Uservis – це завжди швидко і надійно.

Основні завдання нашої компанії:

  1. Ремонт кавоварок. Клієнт приносить кавоварку, і тільки після проведення повної діагностики кавових автоматів в Києві проводиться ремонт або профілактика кавового обладнання.
  2. Ремонт електроніки. Величезний досвід в питаннях ремонту різного виду електроніки дозволяє в максимально короткий термін виконати найскладніші завдання.
  3. Декальцинація. Послуги очищення кавових апаратів від опадів і накипу. Досвідчені фахівці дуже акуратно і в стислі терміни виконають необхідну процедуру. У домашніх умовах можна легко пошкодити важливі комплектуючі приладу, тому не варто ризикувати і використовувати лимонну кислоту, оцет і т.д. Очищення не займає багато часу, тому кавоварка в той же день повернеться до свого господаря.
  4. Доступна вартість сервісу. Адекватні ціни і гнучка система знижок підійдуть усім клієнтам без винятку. Безкоштовна діагностика за умови подальшого ремонту у фахівців нашої компанії.

На нашому сайті можна ознайомитися з усіма сервісними послугами кавових автоматів та отримати необхідну консультацію з даної теми.

На сторінці контактів у вільному доступі надані всі необхідні номери телефонів, які дозволяють швидко зв’язатися з цікавлять на даний момент відділом.

Розділ «Питання-відповідь» допоможе знайти найточніші відповіді на актуальні питання.

Виконання ремонтних робіт в сервісному центрі Uservis проводиться якісно і в найкоротші терміни.