Nayax — комплексне рішення безготівкових платежів для бізнесу

Сертифіковані EMV рішеня для безготівкових розрахунків, систем телеметрії та бізнес-пакету з управління та моніторингу

Повний комплекс послуг з технологічного устаткування безконтактних платіжних систем

Nayax - провідний світовий постачальник сертифікованих EMV рішень для безготівкових розрахунків, систем телеметрії та бізнес-пакету з управління та моніторингу

Nayax - це ліцензована платіжна установа в Європі

Nayax є піонером у галузі безготівкових платежів, і ми продовжуємо постійно розробляти нові функції та інтегрувати нових постачальників платіжних послуг. Як глобальний гравець ми прагнемо запропонувати найбільш використовувані та безпечні платіжні рішення в кожній країні, в якій ми працюємо.

Замовити консультацію
НАШІ РІШЕННЯ
Рішення Nayax 360° для торгових автоматів та автоматизованих автоматів без нагляду включає безготівкові платежі, вдосконалену систему телеметрії та програмне забезпечення для управління, яке дозволяє стежити за вашим бізнесом у реальному часі
VPOS

Шукаєте рішення для безконтактних платежів у торговому автоматі? VPOS від Nayax - це пристрій зчитування карток, який змінить ваш бізнес.

VPOS TOUCH

VPOS Touch - це універсальне рішення Nayax для безготівкових розрахунків та інтегрованої телеметрії.

VPOS FUSION

Один пристрій для всіх платежів, як готівкових, так і безготівкових, також має інтегровану телеметрію та динамічну платформу для маркетингу.

ONYX

Onyx - це пристрій, оснащений потужними можливостями, включаючи безконтактні платежі, платежі NFC та QR, телеметрію.

QR Reader

Миттєво платіть.
Технологія QR спрощена, з однокористувацькою взаємодією. Розумний пристрій QR та штрих-код зчитувач. Оптимізоване сканування з паперу та електронної форми.

AMIT 3.0

AMIT 3.0 це можливість відстежувати в режимі реального часу інформацію про інвентаризацію, моніторинг готівки, віддалене управління пристроем.

PAYMARKET PREMIUM

Рішення для безготівкових розрахунків та управління для мікроринків. Мікроринки перетворити кімнату для перерв в офісі на міні-магазин.

ПЕРЕВАГИ NAYAX
Завдяки функціям, які задовольняють всі бажання ваших клієнтів і роблять ваш бізнес ефективнішим, існує чітка причина, чому оператори торгових автоматів та інших автоматичних автоматів вибирають Nayax
Сповіщення в реальному часі

Завдяки телеметрії Nayax може надсилати операторам попередження та щоденні звіти в режимі реального часу, повідомляючи операторам про операційні проблеми, коли вони трапляються, пропонуючи більшу прозорість бізнесу, покращену операційну ефективність та багато зручності.

Кілька методів безготівкових розрахунків

У всьому світі все більше приймає безготівкові платежі - надайте своїм споживачам усі способи оплати на ринку. За допомогою Nayax споживачі можуть платити кредитною або дебетовою карткою, чіп-картою EMV, безконтактними програмами для мобільних платежів або QR-кодами.

Залучення кліентів

Збільшість кількість клієнтів за допомогою безготівкових платіжних рішень Nayax, які створюють взаємодію із споживачами, навіть коли вас немає, використовуючи найкращі доступні технології.

Віддалений моніторинг

За допомогою програмного забезпечення для управління Nayax оператори можуть стежити за бізнесом з будь-якого місця. Стежте за продажами, забезпечуйте підзвітність готівки, покращуйте запас машин та досягайте повної прозорості бізнесу та ефективності..

Розробка для Вас

У Nayax ми передбачаємо наступну галузеву тенденцію ще до її початку. Як компанія, що керується розвитком, Nayax прагне слухати наших клієнтів та створювати рішення, які відповідають вашим обставинам.

Plug 'n and play

Завдяки рішенням Nayax ви готові до роботи. Всі наші пристрої легко встановлювати, модернізувати та працювати з усіма протоколами.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ
При виборі рішення для безготівкових платежів широта варіантів оплати та безпека мають першочергове значення. Nayax пропонує сертифіковане рішення EMV із рівнем PCI-DSS 1, щоб забезпечити суворе дотримання найвищого рівня сертифікації та стандартів безпеки.
КОНТАКТИ
Ми завжди поруч і допоможемо Вам швидко з будь-яким запитанням
Call Now Button