Ремонт кавомашин DeLonghi

Італійська компанія DeLonghi набула всесвітньої популярності завдяки виробництву кліматичної, побутової техніки, а також кавового обладнання. Кавомашини даного бренду відрізняються стабільно високою якістю роботи, відмінним дизайном, своєю надійністю та довговічністю.

Історія компанії розпочалася у містечку Тревізо, де відкрилася майстерня для виготовлення різноманітних комплектуючих, деталей та запчастин, які використовувалися для дров’яних, а згодом і газових печей.

htvj

Через деякий час, завдяки посиленому впровадженню новітніх технологій фірма змогла розширити своє виробництво, знайти нових клієнтів і значно збільшити обсяги продажів. Виготовлення комплектуючих для інших виробництв поступово припинилося і вся увага стала приділятися власній техніці.

На сьогоднішній день компанія DeLonghi стала одним із найбільших виробників кавового обладнання в Європі. В азіатському регіоні збираються та виготовляються товари фірми, а основна технічна розробка та необхідні дослідження незмінно проводяться в Італії.

Ремонт кавоварки DeLonghi

У процесі експлуатації запчастини кавоварки зазнають зношування, а сама техніка підлягає обов’язковому ремонту. Для того, щоб вартість сервісу не завдала значних збитків, необхідно звертатися до фахівців за будь-яких змін у роботі кавоапарату. Обслуговування кавової машини DeLonghi в нашій компанії Uservis проводиться на найвищому рівні, а час ремонту завжди залишається мінімальним.

Основними перевагами співпраці з нами є:

Вартість ремонту кавоварки DeLonghi більшою мірою залежатиме від серйозності та складності поломки.

Обслуговування кавових апаратів включає:

Сервісний центр має гнучкий графік роботи та цілком доступні та реальні ціни. Uservis – це компанія, яка завдяки великому досвіду та підготовці команди фахівців здатна продовжити термін експлуатації кавомашини будь-якої моделі та фірми виробника.

0/5 (0 відгуків)
Бренды с которыми работаем