Ремонт кавомашини Franke

Ми виконуємо обслуговування кавоварки Franke в межах міста Київ. Крім того, наш сервісний центр надає послуги з ремонту, встановлюючи оригінальні запчастини від виробника та усуваючи поломки будь-якої складності.

Чому варто обрати кавомашину Franke

Кавомашини Franke – це яскравий приклад поєднання сучасного дизайну та високої якості. Швейцарський виробник поставляє на ринок техніку, що має такі переваги:

Головним доказом високої якості цього виду техніки є те, що кавоварки від компанії Franke можна зустріти практично скрізь – в офісах, ресторанах, на заправках. Автомати славляться своєю бездоганною роботою та приносять високий, стабільний дохід своїм власникам.

Технічні характеристики швейцарських кавоварок

Легкість обслуговування, технологічність та надійність кавоварок Франке привернули до них увагу багатьох бізнесменів. Дорогі ресторани, офіси успішних організацій, банківські установи – це лише малий список місць, де можна побачити цю стильну швейцарську кавоварку.

Звичайно, зовнішня краса – це далеко не найголовніша її перевага. Важливим аспектом при виборі техніки є швидкість виконання завдань та об’ємний бункер. Доказом цих характеристик є можливість приготування 120 чашок ароматного напою за годину. Таким чином, на свою чашку кави клієнт чекатиме не більше 30 секунд.

До безперечних переваг техніки від компанії Franke належить наявність додаткових відсіків, куди вміщуються як стандартні види напою – зернова та мелена, так і розчинна кава, кава з молоком та інші види порошкових напоїв.

Зручність роботи з машиною гарантована завдяки кольоровому дисплею, де можна побачити всі необхідні команди:

Завдяки подібним можливостям кавомашини Franke здобули величезну популярність серед підприємців та простих любителів кави. Вони дійсно багатофункціональні та прості в експлуатації.

Необхідність обслуговування та ремонту техніки

Розглянутий бренд кавомашини дійсно може принести додатковий дохід практично будь-якому виду бізнесу. Їхня ціна повністю виправдана якістю, але активна експлуатація або довгий період часу без належного догляду можуть призвести до поломок або втрати напоєм смакових якостей.

Слід зазначити, що вартість ремонту апарату, що вже вийшов з ладу, буде значно дорожчим, ніж замовлення постійного обслуговування в сервісному центрі «Uservis». Прилади, що знаходяться під наглядом наших фахівців, прослужать значно довше, а смак кави завжди буде на однаково високому рівні.

При необхідності усунення поломок роботи ведуться у максимально стислий термін у зручний для замовника час. Головне кредо нашої роботи – це професіоналізм та відповідальність. Вартість ремонту кавоварки Franke, як і точний час ремонту, можна назвати лише після діагностування поломки.

Звертаючись до нас, клієнт може розраховувати не тільки на індивідуальний підхід до вирішення проблеми, але також на можливість встановити запчастини для кавомашин Franke від виробника. Це гарантує, що якість роботи апарату ніяк не постраждає і він буде радувати клієнтів кавою бездоганної якості.

Потрібен ремонт кавоварки Franke? Телефонуйте в наш сервіс вже зараз і ми усунемо поломку будь-якого виду в найкоротший термін.

0/5 (0 відгуків)
Бренды с которыми работаем