Ремонт заварювального блоку кавомашини

Основу будь-якої кавоварки становить механізм заварювання, він вважається найважливішим вузлом. Призначається для приготування напою, інша назва — бривер. Сучасні кавомашини поставляються зі знімними або незнімними типами. Якщо ця деталь перестала правильно функціонувати, рекомендуємо негайно звертатися до кваліфікованих фахівців, які зможуть усунути несправності. Сервісний центр USERVIS.UA надає послуги з ремонту та заміни цієї комплектуючої.

Ми працюємо з обладнанням наступних виробників:

  • Saeco;
  • Делонги;
  • Bosch;
  • Jura та іншими.

Для яких цілей призначається

Як ми вже говорили, головним завданням такого пристрою є заварювання напою. Незалежно від того, маємо справу зі знімним чи незнімним типом, вони характеризуються однаковим принципом роботи. Ми здійснюємо ремонт заварювального блоку кавомашини різних моделей та видів.

Тепер поговоримо про те, як здійснюється заварювання кави. Після того, як зерна перемололи, порошок потрапляє в камеру. Потім пресується і формується в таблетку, для поліпшення екстракції вона піддається впливу пари. Після цього при високому тиску подається вода. Нагнітається тиск, коли досягається необхідне значення, відкривається кран для подачі кави. Відбувається процес спінювання і подається в склянку або чашку. Відпрацьована макуха скидається у спеціальну ємність. Весь процес відбувається під контролем електроніки, дотримується суворої послідовності.

Обслуговування кавомашини

Якщо виникла поломка, знадобиться попередня діагностика, можливо, потрібно буде розібрати заварювальний блок Saeco або пристрій іншого виробника. Обслуговувати заварювальний механізм, щоб він прослужив якомога довше, необхідно відповідно до рекомендацій виробника. Потрібна інформація міститься в інструкції для користувача, може дублюватися на дверцятах блоку заварювання.

Ми рекомендуємо регулярно проводити процес обслуговування, потрібно промивати заварник під гарячою водою щотижня. Після приготування 500 чашок напою потрібно змащувати де це потрібно. Такі нескладні дії дозволять суттєво збільшити термін експлуатації кавомашини, а ви завжди будете зі свіжою ароматною кавою.

Якщо виникли проблеми чи зламався механізм — звертайтеся до нас. Ми оперативно усунемо поломку, гарантуємо якість та доступну вартість.

Види послуг – ціни
ПослугиАвтоматичніСуперавтоматичні
Чистка вар.блокаВід 145 грн.Від 175 грн.
Змащення вар.блокаВід 95 грн.Від 115 грн.
Заміна розхідниківВід 135 грн.Від 175 грн.

Відповіді на основні питання


Як зрозуміти, що потрібно ремонт заварювального блоку кавомашини

Кавомашина перестала постачати каву в подрібненому вигляді – порошку, перестало відбуватися пресування, гаряча вода не надходить під тиском, немає потрібного рівня тиску для подачі напою, немає спінювання, відпрацьована частина не виходить у бункер.

Скільки коштує ремонт заварювального блоку кавомашини

Ціни згідно виду послуг та типу кавомашини:
автоматичні:
чищення вар.блоку – від 145 грн, мастило вар.блоку – від 95 грн, заміна розхідників – від 135 грн.
суперавтоматичні:
чищення вар.блоку – від 175 грн, мастило вар.блоку – від 115 грн, заміна розхідників – від 175 грн.

0/5 (0 відгуків)