Сервіс

Ми сервісний центр кавового обладнання. Ремонтуємо, обслуговуємо і реставруємо обладнання будь-якої складності по сучасним стандартам

Сервіс кавоварок в Києві

Співробітники компанії Uservis працюють для того, щоб кожен поціновувач кави міг насолоджуватися цим прекрасним напоєм, який зачарував безліч людей по всьому світу. Величезний досвід наших майстрів дозволяє проводити сервіс кавового обладнання на вищому рівні в максимально стислі терміни. Тобто, наш сервісний центр готовий взятися за роботу будь-якої складності і докласти максимум зусиль для того, щоб техніка служила своєму власникові довго і якісно.

Ми розуміємо, що головне для багатьох наших клієнтів – це оперативність. Одіна з наших сильних сторін – це швидкість роботи, яка не впливає на якість виконання. Крім того, ми готові дивувати. Обслуговування кавових апаратів в Києві – це досить дорога послуга, але ми пропонуємо адекватні ціни і гнучку систему знижок.

Ремонт кавоварок: коротко про типові поломки

Наш сервісний центр кавового обладнання має солідний досвід співпраці як з великими компаніями, так і з приватними особами. Слід визнати, що сервіс кавоварок – це складний і трудомісткий процес, але багаторічний досвід наших співробітників став запорукою бездоганного майстерності і знання всіх тонкощів роботи апаратів будь-яких брендів. В цілому, найбільш типовими проблемами, при яких слід звернутися до фахівців, є наступні:

 • Кововарка не включається. В даному випадку сервісне обслуговування кавових автоматів просто необхідно, адже причин, за якими може виникнути дана проблема, дуже багато, і без професійної діагностики виявити її досить складно
 • Чи не гріється вода. Швидше за все, зламався бойлер і потрібно його кваліфікована заміна, але є інший варіант - це вихід з ладу термодатчиков. У будь-якому випадку, сервіс кавоварок краще довірити фахівцям.
 • Апарат перестав робити піну. У кращому випадку, доведеться поміняти форсунки, в гіршому - потрібна комплексна чистка всього пристрою, але професійний сервіс кавових автоматів - це єдиний варіант.
 • Кавовий апарат перестав варити каву. Ще одна поширена проблема, причиною якої може послужити вихід з ладу заварювального блоку. Але це далеко не єдиний варіант, тому слід провести діагностику.
 • Машина для варіння кави не качає воду. Тут все досить просто - зламалася помпа. Для усунення проблеми потрібно її заміна або ремонт

Як показує статистика звернись в компанію Uservis, багатьох проблем вдалося б уникнути завдяки проведенню профілактичних чисток. Це дозволяє вчасно виявити передумови до можливих несправностей і усунути їх до виникнення серйозних проблем

Uservis: з нами ви не залишитеся без кави надовго

Звернувшись в компанію Uservis, ви можете замовити ремонт і сервіс кавоварок і кавових автоматів. Ми маємо величезний досвід в сфері декальцінаціі і діагностики, а також в питаннях ремонту різного виду електроніки. Також наші фахівці виконають сервісні послуги вендінгового обладнання в максимально стислі терміни.

Ми продаємо і ремонтуємо будь-які види техніки, які варять каву. У нас можна замовити сервісне обслуговування обладнання в межах міста Київ. Завдяки використанню фірмових деталей європейської якості обладнання, куплене в нашій компанії, служить довго і якісно.

Кращим підтвердженням цих слів є той факт, що кожна 9 кавоварка в столиці України обслуговується нашими фахівцями. Серед наших постійних клієнтів Salateira, АЗС Sky,

Столична Ювелірна Фабрика, «Новий Зір», аеропорти Бориспіль і Жуляни, які знають, що навіть найскладніша поломка для нас не стане проблемою і буде усунена в найкоротший період часу (іноді на це потрібно всього кілька годин).

Власники кавового обладнання, зіткнувшись з проблемою несправності, завжди можуть зателефонувати одному з наших фахівців і отримати безкоштовну консультацію. Наші висококваліфіковані інженери завжди раді прийти на допомогу навіть в найскладніших ситуаціях, тому не варто відкладати дзвінок, набирайте вже зараз, і ми посприяємо в питаннях ремонту поламаної техніки або підкажемо, який апарат краще купити для певних цілей.

Коротко про покупку нової техніки і ремонт

Ми можемо запропонувати своїм клієнтам як сервісні послуги з ремонту  апарату що вийшов з ладу, так і покупку нового обладнання. Наші консультанти відповідять на всі питання, що цікавлять, підкажуть, яка саме модель підходить найкраще для тих чи інших цілей, і оформлять заявку.

Доставка виконується в будь-яку точку країни в максимально стислі терміни завдяки співпраці зі службою доставки «Нова Пошта».

Ми піклуємося про зручність своїх клієнтів, тому сервісне обслуговування кавоварок виконується за лояльними цінами в максимально стислі терміни. Наприклад, кожен звернувся до нас людина отримує знижку при повторному зверненні і бере участь в різних бонусних акціях та програмах лояльності.

Звертаючись в Uservis, дійсно можна заощадити, адже ми працюємо безпосередньо з виробником деталей  і пропонуємо своїм клієнтам максимально вигідні ціни. Крім того, є ще ряд інших переваг:

 • Безкоштовна діагностика при згоді подальшого ремонту нашими фахівцями.
 • Гнучка система знижок і бонусів, а також гарантія від фірми на всі види послуг і техніку, куплену у нас.
 • Лояльні ціни - діагностика класичного обладнання без подальшого ремонту може скласти всього 150 гривень.

Не варто боротися з поломками самостійно. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять все, щоб заощадити ваші час і гроші. Замовивши послугу у професіоналів, можна абсолютно не хвилюватися, адже кавоварка буде відремонтована на найвищому рівні. При необхідності, зламалися деталі замінюються новими фірмовими запчастинами, на які дається гарантія.

6 причин, за якими варто звернутися саме в Uservis

Після того, як менеджер прийняв заявку, з клієнтом незабаром зв’язується інженер, компетентний в питаннях ремонту та сервісного обслуговування техніки. За домовленістю в зручний для замовника час виконується діагностика і узгоджується вартість ремонтних робіт.

Завершальний етап – це ремонт, розрахунок і видача гарантія на виконану роботу. Здавалося б, все, як у всіх, але є об’єктивні причини, за якими вибирають саме нас.

 • Зручне розташування в Києві. До нас зручно добиратися з будь-якої точки міста. Крім того, можна взагалі нікуди не їхати, а викликати майстра на об'єкт в будь-який зручний для вас час.
 • Вартість послуг, яка дивує. Сервісний центр кавоварок і іншого устаткування Uservis - це дійсно лояльна до клієнта компанія, яка готова йти на поступки. Ми пропонуємо клієнту безліч знижок, бонусів, а ціна на послуги обговорюється індивідуально в кожному окремо взятому випадку і залежить від специфіки робіт. У будь-якому випадку, переплачувати не доведеться.
 • Ми працюємо швидко. Звичайно, поломки бувають різні, але ми розуміємо, що обладнання - це необхідна частина бізнесу, тому намагаємося усунути несправність в найкоротші терміни. Іноді для цього потрібно всього 40 хвилин.
 • Швидко - це не означає погано. Наші постійні клієнти знають нас як майстрів своєї справи і цінують якість роботи наших фахівців. Ми готові відповідати за помилки, тому на всі види послуг і техніку, куплену в нашому магазині, поширюється гарантія.
 • Техніка, що надійшла до нас на ремонт, буде продіагностувати абсолютно безкоштовно фахівцем, якому іноді для виявлення поломки навіть розбирати апарат не потрібно. Це можливо завдяки величезному досвіду роботи.
 • У нашому розпорядженні власний склад з величезною кількістю запасних деталей, що дозволяє виконати ремонтні роботи в максимально стислі терміни (2 - 3 дні). Залишайте заявку вже зараз, і ми вам передзвонимо найближчим часом.