Програмні помилки кавоварки

Програмні помилки в роботі кавоварки часом трапляються, але не завжди вони є критичними. Щоб техніка служила ще довгий час, важливо знати особливості помилок і методи їх виправлення. Ось основні помилки програмної роботи:

FILL WATERTANK. Це означає, що в контейнер необхідно додати воду, навіть якщо вода в ньому вже є. Зазвичай такий крок вирішує проблему, але якщо напис не зникне, краще звернутися в сервісний центр.

COFFEE BEANS EMPTY. Потрібно досипати кави і натиснути кнопку приготування. Якщо ж напис з’являється знову, спробуйте ще раз приготувати напій. У тому випадку, коли зміни не спостерігаються, потрібно перестати користуватися пристроєм і звернутися в служби технічної підтримки.

ENERGY SAVING. Напис означає, що зараз активний енергозберігаючий режим. Щоб перевести техніку в нормальний робочий режим, необхідно натиснути відповідну кнопку.

WARMING UP. В даний момент йде процес нагрівання, тому слід почекати пару хвилин. Якщо після закінчення 2-3 хвилин кавоварка не стала працювати як зазвичай, а напис нікуди не поділася, краще звернутися до Центру обслуговування.

DREGDRAWER FULL. Спорожнити контейнер для відпрацьованої кави, навіть якщо він не повний. Але не вимикайте кавоварку в цей час!

DREGDRAWER MISS. Буде потрібно вставити контейнер для відпрацьованої кави, а також піддон.

VENTILATE. Потрібно пропустити воду через кран подачі пари або води, і тоді напис зникне. Щоб зробити це, потрібно відкрити паровий кран і пропустити до 200 мл води. Якщо ж вода йде, а напис не зникає, краще звернутися в сервісний центр. Але якщо вода не йде, перевірте технічний стан пристрою: може бути, під контейнером для води зібрався сміття. Якщо сміття та інших проблем немає, контейнер коштує добре, а вода все одно не йде, потрібно ремонт кавомашини.

STEAM WARMING UP. В даному випадку нагрівається пар. Але якщо він не потрібен, натисніть кнопку з цим значком ПАР, щоб вимкнути паровий режим. Якщо ж пар потрібен для приготування напою, слід почекати, поки на екрані з’явиться напис STEAM READY FOR USE.

STEAM READY FOR USE. У цій ситуації включений режим парової подачі, тому цілком можна приготувати ароматну молочну піну. Але щоб вийти з цього режиму, варто натиснути на кнопку ПАР. Тоді з’явиться напис OVERTEMPERATURE.

OVERTEMPERATURE. Бойлер кавомашини повинен охолонути, щоб перейди в режим приготування напою. Стандартний час охолодження становить рівно хвилину, але якщо після закінчення цього часу бойлер не охолов, ви можете прискорити цей процес. Буде потрібно пропустити 200 мл води через паровий кран, щоб напис зникла.

RINSING. Кофемашина проводить профілактичну промивку, тому варто почекати 30 секунд.

RINSING CYCLE. При появі цього напису не можна виключати кавоварку! Активується промивний цикл, тому кавоварка почне лити воду через отвір для подачі кави (приблизно 2 літри). Буде потрібно підставити ємність під нього, щоб зливати воду. Потрібно дочекатися закінчення цього процесу, а при необхідності варто доливати воду в контейнер. Зверніть увагу, що найчастіше ця функція активується користувачами випадково в процесі вивчення меню техніки.

GRINDER BLOCKED. При появі цього напису слід звернутися в центр технічної підтримки, оскільки вона означає блокування кавомолки.

BREW UNIT MISS. Перевірте наявність і правильність установки заварювального механізму, після чого відкрийте кавоварку. Натисніть кнопку PRESS, дістаньте заварювальний механізм і, продовжуючи тримати кнопку, вставте його назад. Після цього закрийте пристрій. Напис зникне.

Фахівці рекомендують промивати чайник механізм хоча б раз на тиждень-два простий теплою водою без використання миючих засобів. Після промивання його слід добре просушити. Витягнути його можна за допомогою натискання кнопки PRESS, як і повернути назад. Якщо ж механізм важко витягується або ви сумніваєтеся в правильності виконання алгоритму, зверніться за консультацією до сервісного центру.

Налаштування кавоварки: програмування обсягу наповнення

На сучасних кавоварках програмування наповнення чашки проводиться так: потрібно натиснути і тримати потрібну кнопку до тих пір, поки в чашці не буде достатньо напою. Після того, як ви відпустите кнопку, кавоварка автоматично запам’ятає обсяг наливають каву. В цей час на дисплеї буде відображено PROGRAMMING QUANTITY.

На кавоварках, які управляються сенсорним способом, обсяг наповнення можна налаштувати за допомогою меню.

DECALCIFY. Кофемашина говорить про те, що потрібно виконати очистку від накипу. Рекомендується проводити цю процедуру хоча б пару разів на місяць, щоб забезпечити довговічну службу техніки.

 

 

0/5 (0 відгуків)
Наша адреса