Декальцинація (очищення) кавоварок

Що це і навіщо

Декальцинація професійної кавомашини

Кавоварка – незамінний помічник у побуті або хороший засіб торгівлі. Однак для того, щоб напій зберігав яскравість смаку і насиченість аромату, за нею необхідно ретельно доглядати. Однією з умов довговічною роботи техніки та смачної кави є регулярне проведення чистки кавомашини. Декальцинація бойлера кофемашини є процес очищення від накипу – при цьому, проводити процедуру необхідно навіть тоді, коли для приготування напою використовується очищена фільтрована вода

Навіть чиста рідина все одно містить в складі різні елементи і контактує з іншими продуктами. Іони, що знаходяться в ній, під час взаємодії піднімаються на поверхню і в якості осаду покривають стінки бойлера і інших поверхонь, з якими контактують. У доброї води є мінеральний склад, який, власне, і є основою вапняного нальоту на стінках. Як правило, здебільшого накип залишає кальцій, звідси і пішла назва очисного процесу

Професійна чистка кавоварок

Декальцинація кавомашини – це проста процедура, яка виконується дуже швидко. Вже через кілька годин клієнт отримає свою техніку назад в ідеальному стані. Якщо заглянути в інтернет, можна знайти безліч різних порад про те, як почистити кавоварку – від народних до хімічних. Найпопулярніший рада – очищення за допомогою лимонної кислоти.

Відразу хочемо сказати, що використання подібних рецептів – перший крок до того, щоб значно скоротити життя кавового автомату. Тендітна і складна техніка вимагає особливого підходу і тому не зможе довго функціонувати при відсутності належного обслуговування. Очищення від накипу кавомашини повинна проводитися спеціальними засобами, хімічний склад яких збалансований і не зашкодить техніці

Якщо ви дорожите своєю кавовій машиною, не слід намагатися почистити її самостійно. Це може привести до цілого ряду проблем і поломок:

 • Появи подряпин на корпусі. Неакуратне миття сприяє появі непривабливих подряпин і навіть тріщин. Це не тільки погіршує загальний вигляд техніки, але і сприяє її якнайшвидшої поломки.
 • Попаданню води в електронні механізми. Дуже часто господині, з ретельністю відмиваючи бойлер та інші елементи, що контактують з водою, стикаються з тим, що після очищення пристрій не вмикається або відбувається збій в програмі. Як правило, це пов'язано з попаданням рідини або миючого засобу у відділ електронних схем. Тут може знадобитися дорогий ремонт.

Ми радимо клієнтам користуватися рекомендаціями виробника, оскільки в кожній інструкції є пункт щодо очищення бойлера від накипу. Зазвичай торгова марка радить споживачам звертатися до фахівців, щоб уникнути серйозних поломок.

Не варто думати, що при використанні очищеної води накип НЕ буде осідати на поверхні стінок. В результаті очищення тверді солі перетворюються в іони, які в результаті вимиваються з водою. Завершальний етап очисного процесу – полоскання водного тракту.

Настійно не рекомендується проводити очистку в домашніх умовах і тим більше використовувати для цього різні побутові хімічні засоби: для сантехніки або посуду. У їх складі присутні агресивні компоненти, здатні пошкодити елементи, зроблені з пластику або легких металів. Та ж лимонна кислота або полюбився багатьом оцет можуть привести до серйозних наслідків і фінансових втрат на ремонт техніки.

Декальцинація кавомашини Київ: особливості

Ми пропонуємо послуги очищення кавових апаратів від накипу та осаду. Досвідчені фахівці швидко і акуратно виконають процедуру, не пошкодивши важливі комплектуючі елементи. Крім того, ціна послуги зовсім невелика, тому скористатися нашою пропозицією зможе кожен власник кавової техніки в Києві і області. Ми працюємо з пристроями українських, вітчизняних і китайських брендів:

 • Saeco
 • VBM (Vibiemme)
 • Unic
 • Spidem
 • Necta
 • Philips
 • Bosh

Це далеко не повний перелік компаній, чию продукцію ми готові поремонтувати або почистити. Окремим перевагою декальцінаціі є короткочасність – це не ремонт і не діагностика, а конкретна процедура, яка триває зовсім недовго. Ми повернемо вам техніку в той же день, щоб ви могли і далі насолоджуватися смаком і ароматом улюбленого напою.

Переваги замовлення

Незважаючи на те, що чистка кавоварок – досить проста процедура, ми не рекомендуємо виконувати її самостійно. Ми пропонуємо професійне видалення накипу в кавомашині з використанням спеціальних засобів і повною відсутністю ризику пошкодити важливі елементи і комплектуючі. Звертаючись до нас, ви отримуєте цілий ряд переваг:

 • Високий рівень сервісного обслуговування. Фахівці нашого центру не тільки допоможуть клієнту впоратися з процедурою очищення техніки від накипу, але і дадуть цінні поради щодо подальшої експлуатації пристрою.
 • Доступні ціни. Ми утримуємо лояльну цінову політику, тому наші послуги доступні всім власникам кавоварок незалежно від їх матеріального достатку.
 • Досвідчені майстри. Наш сервіс працює на ринку з 2013 року, і за цей час ми прийняли понад тисячу різних замовлень. Процедура очищення - це стандартна і зовсім недорога послуга.
 • Оперативність. Співробітники ніколи не затягують з ремонтом або іншими процедурами, тому замовлення буде виконано в найкоротші терміни.

Якщо вам потрібна якісна чистка кавоварок від накипу, телефонуйте за вказаними на сторінці телефонами і замовляйте послугу! Пам’ятайте, що ретельний догляд за кавоваркою – запорука її довговічною і безперебійної роботи!